Експрес-прибирання

Замовити послугу

Ціни на експрес-прибирання

До 40 м²

Від 1500 грн

40-50 м²

Від 1800 грн

51-60 м²

Від 2300 грн

61-80 м²

Від 2800 грн

81-100 м²

Від 3200 грн

101-120 м²

Від 4100 грн

121-140 м²

Від 4900 грн

Більше 140 м²

Договірна

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому експрес-прибирання
довіряють саме нам?

Кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте експрес-прибирання прямо зараз

Наші роботи

Експрес прибирання вашого житла

Хто ж не хоче, щоб його будинок сяяв чистотою? Прибирання швидко і якісно - мрія більшості, а для вас вона вже завтра може стати реальністю. Це може бути терміновою мірою, якщо раптово виникла потреба зробити приміщення максимально презентабельним перед візитом родичів або гостей. Можна замовити миття вікон, очищення підлоги, диванів, санвузла. Фахівці компанії володіють усіма знаннями і навичками, необхідними для виконання якісної роботи.

Поспішає на допомогу клінінгова компанія - експрес прибирання буде виконане!

Що ховається під словом «експрес»? Не думайте, що «прибирання швидко» - це пробігтися по кімнатах, змахуючи пил і поправляючи речі, які криво лежать Ні, обсяг роботи такий же, як і при генеральному очищенні, за винятком трудомістких деталей.

Стандартне число працівників при терміновому прибиранні в будинку становить 2-3 людини. Але цей момент ні в якому разі не впливає на якість і швидкість виконуваної роботи. Прибирання квартири клінінговою компанією, експрес прибирання може включати:

 • усунення пилу з полиць, столів і інших горизонтальних поверхонь;
 • складання речей в шафи;
 • чистку килимових покриттів і меблів пилососом;
 • миття підлоги;
 • натирання скляних поверхонь;
 • миття посуду;
 • чистку зовнішньої поверхні побутової техніки;
 • утилізацію сміття;
 • провітрювання квартири. Також варто звернути увагу на те, що прибирання швидко і якісно передбачає виконання додаткових робіт у ванній кімнаті, зоні санвузла та кухні. У цих відділах квартири, крім перерахованих вище пунктів, будуть проведені: миття плитки, полиць і дзеркал; чистка важкодоступних місць парогенератором; чистка витяжок; знезараження сантехніки екологічними засобами. Якщо у вас все ж виникне побажання, щоб вікнам або певній техніці у внутрішній її частині також була повернута чистота і порядок, то за ці послуги є можливість доплатити. Ми надаємо послуги прибирання після ремонту - ціни на всі очисні процеси дуже приємні і доступні.

Чому варто довіряти саме нам?

Одна з найбільш деталізованих послуг, яку надає наша клінінгова компанія - експрес прибирання. Ми маємо величезний досвід виконання такої роботи в різноманітних умовах. «Мегаполіс» виручить вас в самих непередбачуваних ситуаціях, коли у вас є лише лічені години на очищення всього приміщення. Команда професіоналів приїжджає до вас протягом найкоротшого часу, що гарантує виконання завдання в терміни. Наші фахівці володіють великим багажем знань про все чистячі засоби, техніку та методи проведення очищення різних поверхонь. Прибирання швидко - наш коник. Клінери нашої компанії виконують свої обов'язки на вищому рівні за мінімальні терміни. Вартість наших послуг безпосередньо залежить від площі вашого житла. Ми не змінюємо обумовлену вартість по завершенню. Це можливо лише в разі замовлення додаткових послуг. Експрес прибирання може стати для вас регулярної послугою. В такому випадку вам достатньо лише проговорити графік візитів з нашими консультантами, і укласти договір.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)