Генеральне прибирання

Заказать услугу

Ціни на генеральне прибирання

У вартість входить миття вікон і всі перераховані на даній сторінці послуги

До 40 м²

від 2 500 грн

41-60 м²

від 3 500 грн.

61-80 м²

від 4 200 грн

81-100 м²

від 5 500 грн

101-120 м²

від 6100 грн

більше 120 м²

договірна

Заказать

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому генеральне прибирання
довіряють саме нам?

Кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте генеральне прибирання прямо зараз

Наші роботи

Вам потрібне генеральне прибирання? Фахівці Мегаполіс легко впораються із завданням!

Кожна господиня на власному досвіді перевірила, проведення генерального прибирання - це трудомісткий процес, який забирає багато часу, а ще більше сил. Потрібно зробити все - не тільки змести пил і помити підлогу, а й навести порядок на полицях, за меблями, на шафах. А якщо ще потрібне і миття вікон в Києві, причому квартира розташована на 10 і вище поверхах і мити вікна страшно? Спростіть собі життя, замовивши генеральний клінінг на нашому сайті. Фахівці "Мегаполіс" зроблять все за вас!

Проведіть генеральне прибирання без зусиль

В будь-якому житлі (приватний будинок, квартира, котедж) регулярно потрібне генеральне прибирання, щоб повернути чистоту і впорядкованість, в яких приємніше жити. Але, як правило, люди обмежуються експрес заходами, які передбачають лише очищення видимих ​​поверхонь. У кожному приміщенні є важкодоступні місця, до яких можна дістатися виключно за допомогою табурета або драбини, а також кути, заставлені важкої меблями. Чи можна провести генеральне прибирання, обходячи ці місця? Їх можна залишити без уваги, але добитися ідеальної чистоти і здорового мікроклімату в кімнаті буде неможливо, так як в цих затишних куточках накопичується пил і шерсть тварин, а також утворюється павутина. Це може привести до розвитку алергічних реакцій і загострення інших захворювань. Необхідний ретельний клінінг - генеральне прибирання повинно проводитися не менше 4-5 разів на рік. Регулярні заходи по наведенню порядку допомагають:

 • досягти ідеальної чистоти в приміщенні;
 • підтримувати мікроклімат, який сприяє хорошому здоров'ю і зміцненню імунітету;
 • вимиті шибки краще пропускають сонячні промені;
 • чиста оббивка м'яких меблів допомагає зберегти здоров'я і виглядає привабливо. А якщо ще і переклеювати шпалери, змінювати підлогу або беліти стелю, прибирання після ремонту повинно бути на найвищому рівні.

  Фахівці клінінгової компанії мають всі необхідні матеріали, щоб навести в ваших володіннях чистоту!

Професійні клінінгові послуги: генеральне прибирання житла

З кожним роком з'являється все більше бажаючих запросити помічників для наведення чистоти, що зробило послуги клінінгових компаній дуже популярними. Причин, за якими стоїть замовлення генерального прибирання, може бути кілька:

 • планова чистка та мийка, на яку немає часу;
 • проведення веселої вечірки, після якої утворився погром;
 • закінчення будівельних робіт;
 • прорвало трубу;
 • захотілося повністю змінити інтер'єр. Кожна бригада, яка приїжджає на виклик, підготовлена ​​спеціальним чином. Співробітники компанії Мегаполіс знають всі тонкощі наведення порядку в тому чи іншому випадку, і ген прибирання проводиться за певним алгоритмом: визначити обсяг майбутньої роботи і скласти перелік необхідних миючих засобів та аксесуарів, які будуть задіяні; в гарну погоду генеральний клінінг проводиться в провітрюваному приміщенні, що запобігає осіданню пилу всередині; першими прибираються житлові кімнати, потім кухня і присутня на ній побутова техніка, потім санвузол.

  Перш, ніж почнеться генеральне прибирання в житлових кімнатах та інших приміщеннях, складається план дій для кожного конкретного випадку. Роботи починаються з верхньої точки, поступово спускаючись до підлоги: протирається стеля, поверхні меблів, карнизи, прилади освітлення; очищаються вертикальні поверхні, в тому числі меблі та стіни; витирається побутова техніка (в залежності від виду поверхні підбираються спеціальні миючі та чистячі засоби); проводиться прибирання на полицях (особлива увага приділяється книгам і папок з паперами, на яких завжди осідає пил); в обов'язковому порядку прибирання включає очищення радіаторів (це важливо, оскільки складна конфігурація системи опалення передбачає їх чистку спеціальними пристосуваннями); мийка міжкімнатних дверей, віконних рам і стекол; очищення м'яких меблів (для роботи застосовуються промислові пилососи та парогенератори, які повертають оббивці первозданний вигляд); виноситься все сміття і миється підлога.

  І це ще не все клінінгові послуги. Генеральне прибирання завершується вивозом сміття і повноцінним провітрюванням всіх приміщень. Компанія Мегаполіс надає широкий комплекс послуг. Якщо ви не маєте вільного часу, можете замовити експрес прибирання квартири. Менеджери уточнять всі нюанси і поставлять фахівцям чітке завдання. Співробітники компанії прибудуть на місце в обумовлений час і швидко наведуть порядок. Незалежно від того, яке вам потрібне генеральне прибирання, ціна його буде оптимальною!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 голосов, в среднем: 2.5 из 5)