Генеральне прибирання після пожежі

Замовити послугу

Ціни на генеральне прибирання після пожежі

1 м²

Від 100 грн

Замовити

Що входить у прибирання?

Чому прибирання генеральне прибирання після пожежі
довіряють саме нам?

Навчена команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте генеральне прибирання після пожежі прямо зараз

Наші роботи

Прибирання після пожежі: хто допоможе усунути наслідки біди?

Якщо в будинку трапляється пожежа, руйнування можуть бути величезними. Самостійно позбутися від наслідків трагедії і підготувати приміщення до ремонту дуже складно. Навіть якщо вдалося швидко погасити вогонь, і майно постраждало помірно, кіптява і гар можуть турбувати довго. Крім цього в приміщенні залишається вода і піна, якими рятувальники заливали пожежу. На ліквідацію наслідків загорання власними силами може знадобитися цілий тиждень. Прибирання після пожежі в Києві від фахівців клінінгової компанії Мегаполіс значно скоротить ці терміни. Досвід співробітників, застосування професійного обладнання та хімічних засобів допоможуть позбутися від кіптяви, сажі і видалити запах гару за кілька днів. Після того, як наслідки будуть ліквідовані і житло відновлено, ми можемо здійснити послуги прибирання після ремонту. Стихію вдалося зупинити, тепер завдання - усунути дрібні нагадування про неї!

Прибирання після пожежі: особливості наданої послуги

Щоб якісно виконати роботу, потрібно спеціальне обладнання, професійні очищаючі речовини та інструменти. У розпорядженні наших співробітників промислові пилососи, вентилятори, пристрої, що подають повітря під тиском, професійні хімічні речовини і т.д. Ці приналежності не надходять в Києві в роздрібну торгівлю, тому купити їх в магазинах жителі столиці не зможуть. Найскладніша частина прибирання після пожежі - позбутися від їдкого запаху, яким просочуються стіни. Ми видалимо гар водою або повітрям, які подаються під високим тиском. Таким способом вдається вимити кіптяву до найдрібніших частинок, після чого приміщення обробляється засобами, які виготовляють цілеспрямовано для клінінгових компаній. Прибирання після сильної пожежі вимагає провести зонування приміщення. Це клопітка робота, яка під силу тільки професійним клінерам. М'які меблі просочуються гаром навіть в суміжних, що не постраждали від пожежі кімнатах. Очистити її від їдкого запаху простіше на місці, ніж перевозити в майстерню. Відновити оббивку допоможуть професійні миючі засоби.

Прибирання після пожежі: чому роботу краще довірити професіоналам?

Самостійне прибирання після пожежі займе багато часу і може бути марним. При неправильному прибиранні сажа вбирається в поверхню і залишиться там назавжди. Копоть, якою насичене повітря, дуже шкідлива для легенів. Наші співробітники добре знайомі з правилами безпеки. Борючись з наслідками вогню, вони починають прибирання в захисних костюмах і респіраторах. Основні вимоги до фахівців при виконанні роботи:

  • виділити майно, яке можна відновити після пожежі;
  • проводити прибирання з використанням професійних засобів та інвентарю - ці пристосування дорогі і купувати їх для разового використання недоцільно;
  • визначити спосіб очищення з урахуванням ступеня пошкодження і матеріалу оброблюваної поверхні;
  • провести прибирання після пожежі в мінімальні терміни. Для запобігання повторного загоряння небезпечні місця обробляються спеціальними засобами.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)