Генеральне прибирання будинків

Замовити послугу

Ціни на генеральне прибирання будинків

Орієнтовні ціни на генеральне прибирання будинків у Києві та Київській області

До 40 м²

від 2 500 грн.

41-60 м²

від 3 500 грн.

61-80 м²

від 4 200 грн.

81-100 м²

від 5 500 грн.

101-120 м²

від 6 100 грн.

більше 120 м²

договірна

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому генеральне прибирання будинків
довіряють саме нам?

Кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте генеральне прибирання будинку прямо зараз

Наші роботи

Чи може бути генеральне прибирання будинку не таким складним?

Чим площа об'єкта більше, тим складніше підтримувати його чистоту, особливо, якщо роботи по усуненню бруду проводяться нерегулярно і не дуже якісно. Приватні будинки в Києві відрізняються від квартир більшою площею, а також мають прилеглу територію. Навіть якщо в будинку є сумлінна хатня робітниця, фізично неможливо кожен день мити світильники, протирати верхні поверхні шаф, відсувати меблі і т.д. Згодом у важкодоступних місцях накопичується бруд, тому як мінімум через кожні півроку рекомендується проводити епопею під назвою генеральне прибирання будинку. Пропонуємо доручити цей захід київським професіоналам клінінгової компанії «Мегаполіс». Ми також можемо провести прибирання будинку після ремонту, вичистивши все приміщення і прибравши все будівельне сміття

Чому генеральне прибирання будинку або котеджу так важливе? Воно покращує здоров'я і подовжує термін служби електроприладів. Через вимите скло потрапляє більше сонячного світла. А позбавлення від непотрібних речей дає можливість впустити в життя щось нове.

Генеральне прибирання будинку: послідовність проведення робіт

Наша компанія виробила стандартну схему, яка дозволяє досягти оптимального результату. Котедж розбивається на житлову зону і підсобні приміщення. Кожна кімната прибирається в певній послідовності. Раціонально наводити чистоту з верхніх площин. Прибирання кожного приміщення в котеджі починається з дальнього кута, в якому напрямку рухатися, не має значення. Проводиться вологе прибирання миючих поверхонь із застосуванням очищувальних засобів. Буде відсунуто меблі, очищаються від пилу і забруднень стіни по всій висоті. Видаляється пил з усіх предметів інтер'єру. Залежно від матеріалу підбирається склад засобів для обробки поверхні, для додання блиску елементи протираються поліроллю. Наводиться порядок у шафах. Притирається внутрішня поверхня меблів, акуратно складуються речі. Радіатори в котеджі можуть мати складну конфігурацію. Спеціальні пристосування дозволяють очистити всі важкодоступні куточки конструкції. Миються віконні рами, підвіконня, двері. За допомогою промислового пилососа і парогенератора очищаються килимові покриття і м'які меблі. Прибирається сміття з підлоги, проводиться вологе прибирання. На завершення виноситься сміття, провітрюється приміщення. Генеральне прибирання будинку найчастіше починається зі спальні. Коли в житлових кімнатах наведена чистота, бригада наших фахівців продовжує наводити порядок на кухні, в туалеті і ванній.

Доручіть професійне генеральне прибирання будинку нам!

Клінінгова компанія «Мегаполіс» готова прийняти замовлення і зробити генеральне прибирання котеджу в зручний для вас час. Ми маємо в своєму розпорядженні професійним обладнанням та екологічно безпечними миючими та дезінфікуючими складами. Послуги надають професіонали, які проходять спеціальне навчання. Окрім прибирання будинку ми можемо навести чистоту на прилеглій ділянці. Додаткові послуги обумовлюються при оформленні замовлення. Ціна генерального прибирання будинку залежить від обсягу роботи і обмовляється до виїзду бригади фахівців на об'єкт.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)