Генеральне прибирання квартир

Замовити послугу

Ціни на генеральне прибирання квартир

Орієнтовні ціни на генеральне прибирання квартири у Києві та Київській області

До 40 м²

від 2 500 грн.

41-60 м²

від 3 500 грн.

61-80 м²

від 4 200 грн.

81-100 м²

від 5 500 грн.

101-120 м²

від 6 100 грн.

більше 120 м²

договірна

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому генеральне прибирання
довіряють саме нам?

Кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте генеральне прибирання прямо зараз

Наші роботи

Генеральне прибирання квартир у Києві та області

Генеральне прибирання рекомендується робити не менше двох разів на рік. Але для будь-якої людини – це справжня мука, адже потрібно не просто витерти пил та будь-які забруднення з усіх видів поверхонь, а прибрати кожен куточок квартири. Це забирає багато часу, зусиль і навіть нервів. З цієї причини останнім часом все більше людей користуються послугами професіоналів і вважають за краще замовити генеральне прибирання квартири.

Від чого залежить вартість генерального прибирання квартири?

Вартість ген збирання може відрізнятися, залежно від різних параметрів. Насамперед ціна генерального прибирання квартири залежить від таких факторів:

 • Кількість кімнат (приміщень у квартирі);
 • Загальна площа житла – чим більша квартира, тим дорожче коштує прибирання;
 • Кількість об'єктів та предметів, що потребують полірування;
 • Кількість труб, радіаторів, віконних рам, підвіконь та інших предметів, що вимагають знепилювання;
 • Наявність нестандартного скління;
 • Ступінь забрудненості квартири.

Насамперед на ціну впливає розмір квартири та складність робіт. Наприклад, якщо в квартирі регулярно проводиться якісне підтримуюче прибирання, і воно в цілому виглядає чистішим, то і послуга ген прибирання обійдеться дешевше. А якщо в квартирі вже кілька місяців ніхто не прибирався, і за цей час накопичилася величезна кількість бруду, плям, пилу та сміття, то й розцінки будуть зовсім іншими.

З огляду на це перед тим, як скористатися послугами клінінгової фірми, слід уточнити ціни з урахуванням наявних параметрів. Менеджер компанії уточнить усі питання та назве вартість послуги.

Які види послуг входять до прибирання?

Ген прибирання квартир у Києві може включати широкий спектр послуг:

 • Миття вікон, віконних рам та всіх дзеркальних поверхонь;
 • Миття балконів та лоджій;
 • Виведення забруднень;
 • Глибоке миття підлог та ретельне чищення килимів;
 • Видалення пилу з усіх поверхонь;
 • Миття плафонів та люстр;
 • Натирання плафонів та дзеркал;
 • Миття поверхонь з будь-яким покриттям (лінолеум, керамічна плитка, ламінат, натуральне дерево та інші);
 • Протирання дверних блоків, ручок та плінтусів;
 • Миття раковин, душових кабін, унітазів, ванн, кранів, змішувачів, біде та іншої сантехніки;
 • Видалення павутини та пилу зі стін, стель та стельових ніш;
 • Видалення пилу з найважчих місць – за шафами, під диванами тощо;
 • Видалення застарілого жиру з кухонних поверхонь;
 • Миття посуду, що залишився в раковині;
 • Протирання зовні всієї побутової техніки, фасадів меблів, кухонних гарнітур;
 • Миття відра для сміття та винесення легкого сміття.

Клієнт може замовити повний сервіс послуг, так і підібрати індивідуально потрібні йому послуги. Таким чином, клієнт отримує тільки те прибирання, якого потребує, і при цьому не оплачує непотрібні йому послуги. Повідомити про перелік послуг слід менеджеру клінінгової компанії. Також з менеджером можна відразу погодити зручний для себе день та час приїзду бригади.

Переваги звернення до клінінгової компанії

 1. Немає тимчасових витрат. Генеральне прибирання квартир професіоналами відбувається досить швидко, а сам господар квартири може витратити час на важливіші справи, наприклад, поїхати на роботу, провести час із сім'єю або просто відпочити.
 2. Висока якість прибирання. Клінери в будь-якому випадку приберуть квартиру набагато ретельніше та якісніше, ніж господарі. Вони відсувають всі меблі, не пропускають жодної цятки і роблять все так, щоб після їхнього від'їзду квартира буквально сяяла від чистоти. Навіть за сильного бажання самостійно прибрати житло настільки ж якісно навряд чи вийде.
 3. Не потрібно купувати інструменти та засоби для чищення. Відра, швабри, гумові рукавички - все це коштує грошей, не кажучи вже про хороші засоби для чищення. Якщо все це купувати, то збирання обійдеться дорожче, ніж при замовленні повного спектра послуг у клінінговій фірмі.
 4. Використання дорогих миючих засобів. Дуже часто люди, які беруться за генеральне прибирання квартири самотужки, використовують найдешевші хімічні засоби, особливо не читаючи, що написано на упаковці. Це призводить до того, що через надмірно агресивну дію кошти пошкоджують чутливі поверхні, що в результаті призводить до великих грошових витрат для проведення ремонтних робіт. Професійні клінери використовують зовсім інший підхід. По-перше, вони застосовують лише дорогі та високоефективні засоби, які при цьому безпечні для людини. По-друге, кожен засіб підбирається під певну поверхню (кахель, лінолеум, лакофарбове покриття, скло, сантехніка, натуральне дерево, килим тощо). За рахунок цього клінерам вдається позбавлятися будь-яких видів забруднень, навіть застарілих плям, без пошкоджень покриттів.
 5. Можна замовити потрібний перелік робіт. Клієнт не просто викликає додому професійних клінерів, він ще й самостійно визначає обсяг робіт. Тобто клієнт може вибрати тільки ті види прибирання, які його цікавлять. Плюс він може замовити додаткові послуги, наприклад дезинфекцію.

Замовити генеральне прибирання в Києві та області

Якщо хочете замовити ген прибирання квартир у Києві недорого, тоді звертайтеся до нашої клінінгової компанії. Ми надаємо широкий спектр послуг із прибирання різних приміщень. Ми є клієнтоорієнтованим сервісом, тому завжди намагаємося добиватися того, щоб клієнт залишився задоволеним якістю наданих послуг.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)