Генеральне прибирання квартир

Замовити послугу

Ціни на генеральне прибирання квартир

Орієнтовні ціни на генеральне прибирання квартири у Києві та Київській області

До 40 м²

від 2 500 грн.

41-60 м²

від 3 500 грн.

61-80 м²

від 4 200 грн.

81-100 м²

від 5 500 грн.

101-120 м²

від 6 100 грн.

більше 120 м²

договірна

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому генеральне прибирання
довіряють саме нам?

Кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте генеральне прибирання прямо зараз

Наші роботи

Генеральне прибирання квартири: чистота і порядок без проблем і зайвих клопотів

Повне очищення квартири від забруднень - досить складна і трудомістка робота, яку відкладають до останнього. У багатьох господинь наведення порядку асоціюється з протиранням всіх поверхонь від пилу, розбором речей в шафах і на стільцях, вологим прибиранням. На виконання такого обсягу роботи потрібно витратити багато сил і попрацювати цілий день. Ми пропонуємо витратити цей час на більш приємні заняття, але це не означає, що у вас не відбудеться заплановане генеральне прибирання квартири. Послуги від професіоналів - ось вихід. Ми беремося за роботу будь-якої складності і наводимо бездоганну чистоту в оселі!

Так чи важливе генеральне прибирання квартири?

Для підтримки чистоти господиня проводить вологе прибирання і протирає пил, але навіть видимі поверхні лише короткочасно очищаються таким чином. Забруднення: шерстинки, волосся, павутина, смітинки, що залишилися у важкодоступних місцях, переносяться по кімнатах, викликаючи алергію, забруднюючи повітря. Генеральне прибирання квартири необхідне кілька разів на рік - не тільки для привабливості житла, але і для здоров'я його мешканців!

Генеральне прибирання квартири - послуги компанії «Мегаполіс»

Прибрати всю квартиру повністю - завдання на кілька днів. Потрібно рухати меблі, почистити щілини, іноді виявляється, що за диванами і шафами щось зруйнувалося, і потрібно ще і лагодити. Навіщо витрачати сили, якщо є професіонали? Їм знайомі всі нюанси майбутньої роботи і в якій послідовності її виконувати. Господарі відпочивають, процес йде. Для кожної кімнати буде складено особистий план роботи в залежності від її вмісту. Кожен предмет, будь то велика техніка або невелика книжка, буде очищено. Генеральне прибирання квартири передбачає вивезення сміття. І, зрозуміло, в цю послугу входять не тільки житлові приміщення, а й санвузол і, даний нюанс обмовляється при замовленні, балкон.

Клінінг квартири після ремонту є однією з опцій, причому ми підлаштовуємось під плани наших клієнтів і виїжджаємо на замовлення в узгоджений час. Мета нашого Мегаполіса - зробити генеральне прибирання квартири доступною послугою для кожного жителя столиці. Ми в Києві, замовлення на генеральне прибирання квартири можна оформити в будь-який час. У нас передбачені додаткові послуги, які за бажанням клієнта можуть бути включені в перелік робіт.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)