Генеральне прибирання приміщень

Замовити послугу

Ціни на генеральне прибирання приміщень

Орієнтовні ціни на генеральне прибирання приміщень у Києві та Київській області

До 40 м²

від 2 500 грн.

41-60 м²

від 3 500 грн.

61-80 м²

от 4 200 грн

81-100 м²

від 5 500 грн.

101-120 м²

від 6 100 грн.

більше 120 м²

договірна

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому генеральне прибирання приміщень
довіряють саме нам?

Кваліфіковна команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте генеральне прибирання приміщень прямо зараз

Наші роботи

Генеральне прибирання приміщень в місті Київ

Ви придбали склад, майстерню, кафе, інше робоче або комерційне приміщення і зіткнулися із завданням його якісно прибрати? Проведення генерального прибирання приміщень - одна із спеціалізацій клінінгової компанії «Мегаполіс»!

Команда наших фахівців складається виключно з висококваліфікованих співробітників, які відмінно розбираються у своїй справі і мають великий досвід роботи. Не сумуйте, якщо вам терміново знадобилося генеральне прибирання приміщення, і ви не уявляєте, як і чим прибирати весь цей бруд. Телефонуйте, і бригада приїде. Через деякий час територію буде не впізнати!

Що входить в проведення генерального прибирання приміщень?

Прибирання службових приміщень в Києві передбачає здійснення таких дій:

 • вологе прибирання;
 • протирання пилу;
 • утилізація сміття з кошиків;
 • видалення різних забруднень на стінах і підлозі;
 • мийка внутрішньої сторони вікон;
 • проведення вологого прибирання в дверних блоках. Також наші клієнти часто уточнюють момент, які типи закладів підходять під цю послугу. Ми готові проводити комплексне генеральне прибирання приміщень: прибирання в кафе, ресторанах, навчальних закладах, дитячих садках, різних магазинах. В залежності не тільки від площі приміщення, а й від його специфіки обсяг роботи буде відрізнятися. Команда наших фахівців, плануючи генеральне прибирання кімнати або ряду залів, підлаштовується під особливості кожного замовлення. Працюючи на результат, ми беремо оплату тільки після здачі об'єкта замовнику. Крім перерахованих вище закладів, ми також надаємо можливість замовити прибирання складських, виробничих і промислових приміщень в Києві та околицях. Специфікою таких замовлень є, як правило, велика площа і підвищена кількість пилу і бруду, що вимагає потужної і багатофункціональної техніки, яка є в розпорядженні клінерів «Мегаполіс»!

Наша пропозиція генерального прибирання приміщень

Яким би забрудненим не було приміщення, ми очистимо його! Проведення генерального прибирання приміщень до останньої смітинки - мета нашої компанії. Читайте перелік всіх можливих послуг, дивіться фото, телефонуйте, щоб обговорити деталі. Генеральне прибирання приміщень буде виконане в обумовленому обсязі до вашого повного задоволення!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)