Мийка фасаду будівель

Мийка фасаду від клінінгової фірми Мегаполіс

Фасад – це «обличчя» будівлі, його візитна картка, яка повинна справляти на ваших відвідувачів гарне враження. Запилені вікна, покриті плямами і розводами стіни насторожують клієнтів і відштовхують потенційних партнерів і гостей. Клінінг фасаду необхідно проводити періодично, особливо, якщо будівля перебуває у жвавому районі, де стіни можуть бруднитися не тільки через дощі і талу воду, але і через людські дії.

Професійно-якісна мийка вікон і фасадів

Всі, хто спробував у будинку мити вікна, знають, наскільки складно домогтися рівномірного очищення і відсутності розводів. Миття вікон комерційних будівель вимагає значно більше зусиль, адже вони, найчастіше, вищі і ширші, а якщо споруда стара, можуть бути подвійними, які зсередини неможливо відкрити. Запит «помити фасад» включає повне очищення бруду, який там зібрався. Неважливо, наскільки давно або взагалі ніколи не милося скло, Мегаполіс здатний помити фасад будинку так, що будівля буде виглядати, немов його зведення тільки що було завершено.

Мойка фасада зданий
Мойка фасада зданий

Миття фасадів будівель здійснюється декількома способами, за допомогою:

  • телескопічних карбонових штанг, які подають напір води;
  • автовишки – застосовуються, якщо висота будівлі більше 20 м;
  • будівельних лісів.

Миття фасадів також може проводитися методом промислового альпінізму, він зручний для дуже високих будівель. Ваш офіс розташований в одному зі столичних бізнес-центрів на верхніх поверхах? Спеціально навчені клінери Мегаполіс на будь-якій висоті можуть помити фасад будівлі. Ціна розраховується від складності роботи.

Мийка фасаду будівлі приватного і комерційного призначення

Наша компанія, пропонуючи клінінгові послуги, надає їх на високому рівні як для котеджів і квартир, так і комерційних офісів, і організацій. Вам потрібен клінінг фасаду після сезону осінніх дощів або в зв’язку з переїздом до нового офісу або житло? Оформляйте заявку, менеджер безкоштовно приїде, оцінить наскільки масштабна потрібна мийка фасаду. Ціна розраховується після узгодження з клієнтом всіх деталей. На неї впливає площа і ступінь забруднення, висота споруди, обраний метод очищення.

Якщо будівля брудна не тільки ззовні, але і зсередини, мийка фасаду може супроводжуватися генеральним прибиранням будинків. Передоплати не беремо, розрахунок по виконанню робіт.

Вартість миття фасадів

На сайті вказані розцінки кожного виду робіт. Сказати без огляду, скільки буде коштувати миття вікон і фасадів, неможливо, навіть якщо клієнт вкаже висоту і кількість вікон, і метраж зовнішніх стін. Тільки професіонал може оцінити, наскільки складно видалити ту чи іншу бруд, яку техніку необхідно використовувати, скільки часу займе відновлення чистоти. Мегаполіс візьметься за дуже складне миття фасадів! Ціна послуг завжди залишається доступною для наших клієнтів!

Миття фасадів- це:

  • впевненість, що, підходячи до будинку, ваші візитери будуть приємно здивовані його охайним виглядом;
  • чистота, яку сьогодні потрібно підтримувати на максимально можливому рівні;
  • задоволення жити і працювати в красивому місці;
  • турбота про близьких людей і персоналі.

Помити фасад будинку самостійно – завдання надто важке для непідготовленої людини. Вітер забиває дрібне сміття в мікротріщини і пори на стінах, задуває пил в стики, з яких, без спеціальної техніки, їх неможливо витягнути. Миття вікон і фасадів від Мегаполіс гарантує вам чистоту будівлі ззовні. Замовляйте безкоштовний приїзд менеджера!

Мойка фасада зданий

Замовте безкоштовний виїзд менеджера прямо зараз