Миття вікон

Замовити послугу

Ціни на миття вікон

Усередині

від 15 грн/м²

Зовні

від 35 грн/м²

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому миття вікон
довіряють саме нам?

кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте миття вікон прямо зараз

Наші роботи

Миття вікон: кристальна чистота від професіоналів

Вікна – це важливий елемент будь-якого приміщення, будь то квартира, будинок чи офіс. Через вікна в приміщення надходить сонячне світло, а люди можуть насолоджуватися видами на місто. Однак із-за бруду, комах, вуличного та будівельного пилу вікна та рами досить швидко втрачають свій первісний привабливий вигляд. Щоб повернути його, потрібно помити вікна. Зсередини це часто можна зробити самотужки, хоча це й забирає чимало часу, якщо йдеться про великі вікна. Але що робити із зовнішньою стороною? Мити вікна зовні, особливо якщо вони знаходяться на великій висоті, це не тільки складно, але ще й вкрай небезпечно. Щоб не наражати себе на ризики, краще скористатися послугами професіоналом і замовити миття вікон у квартирі, будинку або офісі.

Від чого залежить ціна на миття вікон?

Розцінки на миття вікон варіюються в широких межах. Вони залежать від багатьох факторів:

 • Де миються вікна – в котеджі, квартирі або офісній будівлі;
 • Звичайне миття або після будівництва;
 • Висотне миття або звичайне;
 • Кількість вікон, їх форма та розмір;
 • Кількість стулок.

Наприклад, ціна на миття вікон у квартирі та миття панорамних вікон в офісі сильно відрізнятиметься. У першому випадку найчастіше вдається обійтися склизом. Якщо ж говорити про панорамні вікна офісів, що знаходяться на верхніх поверхах, то її здійснюють промислові альпіністи, які використовують спеціальне обладнання. Коли вікна миються в будинку або котеджі, то зазвичай доводиться використовувати драбини, люльки та ліси.

Дуже складно відмиваються вікна після ремонтних робіт. Навіть якщо вікна ретельно закривалися плівками, на них все одно осідає великий шар будівельного пилу. А якщо на них потрапляє фарба, клей або будівельні суміші, то завдання очищення скла сильно ускладнюється. Все це необхідно відмити, не пошкодивши при цьому склопакет. У таких випадках зазвичай використовуються спеціальні миючі засоби, що дозволяють досягти високої якості миття. А щоб повністю позбутися слідів бруду та розлучень, одне вікно може митися кілька разів. А це також впливає на вартість сервісу.

Як виконується послуга миття вікон?

Мийка вікон та балконів зовні – це досить складний захід та копітка робота, що потребує певних навичок та спеціального інвентарю. Дотягнутися до важкодоступних місць без довгого склізу або іншого обладнання практично неможливо, якщо вікно велике або має нестандартну форму. З цієї причини завжди набагато простіше та раціональніше замовити мийку вікон у професійних клінерів, які зроблять все швидко, якісно та безпечно.

Клінери виконають такі послуги:

 • Відмий склопакет від будь-яких забруднень з обох боків;
 • Очистять фурнітуру та профіль;
 • Видалять бруд та пил з підвіконь та відливів;
 • Почистять москітну сітку, яка згодом зазвичай сильно забивається вуличним пилом.

Тобто фахівці нададуть повний спектр послуг, повернувши вікнам первісний вигляд. А нерідко вікна після миття професіоналами стають ще чистішими, ніж були відразу після покупки та установки.

Послуга миття вікон виконується в кілька етапів:

 1. Клієнт пов'язується з клінінговою фірмою, озвучує свої побажання та викликає фахівців на зручний для нього день та час. Клінери можуть приїхати до квартири, додому або навіть до офісу.
 2. Фахівці приїжджають на об'єкт і приступають до збирання. Клієнт може замовити миття вікон як додаткову послугу для прибирання житла або офісу, а також як основну послугу.
 3. Клінери, використовуючи спеціальні засоби та інструмент, досягають ідеальної чистоти вікон. Причому відмивають вони не лише склопакет, а й фурнітури, а також рами із підвіконнями.
 4. Клієнт приймає роботу та оплачує послуги.

Клінери завжди використовують спеціальне обладнання та інвентар, без яких просто неможливо якісно виконати роботу. Наприклад, для звичайної людини навіть банальне зняття плівки з віконної рами може перетворитися на справжнє випробування. А хороші клінінгові компанії оснащують своїх фахівців парогенераторами, за допомогою яких можна швидко і без слідів видалити плівку.

Замовляйте миття вікон та балконів комплексно

Комплексне миття вікон та балконів дозволяє повернути приміщенням колишній вигляд. Люди можуть місяцями жити із брудними вікнами і до кінця не розуміти цього. А коли вікна очищаються від усього пилу та бруду, то приміщення буквально наповнюються світлом, яке раніше не могло нормально проходити всередину.

Є чимало причин, чому слід замовляти комплексне миття вікон та балконів у професіоналів:

 • Не потрібно витрачати свій час та сили, ризикувати здоров'ям та життям. Відомо чимало випадків, коли у спробі дістати до брудних місць вікна із зовнішнього боку люди банально падали донизу. І в більшості таких випадків подібні падіння закінчуються летальним кінцем. Тому краще не ризикувати, а довіритись професіоналам, які зроблять все швидко.
 • Висока якість миття. Хороші клінери відмиють вікна від будь-яких видів плям і забруднень, і досягнуть ідеальної чистоти.
 • Замовити мийку можна разом із іншими клінінговими послугами. Тобто можна замовити прибирання квартири та миття всіх вікон. Клієнт сам визначає, які послуги йому надаватимуться.
 • Клінери використовують дорогі миючі засоби. Ними застосовуються безпечні для здоров'я людини засоби, які підбираються в залежності від того, з яким типом забруднень доводиться мати справу.

Щоб замовити послугу, достатньо зв'язатися з менеджером нашої клінінгової фірми та озвучити свої побажання. Менеджер назве вартість миття вікон, а також домовиться про приїзд спеціалістів на зручний для вас день та час.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)