Миття вікон

Замовити послугу

Ціни на миття вікон

Усередині

від 15 грн/м²

Зовні

від 35 грн/м²

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому миття вікон
довіряють саме нам?

кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте миття вікон прямо зараз

Наші роботи

Миття вікон: кришталева чистота від професіоналів

Будь-яке приміщення з брудним склом або рамами здається неохайним і перебуває у занедбаному стані, в нього потрапляє менше світла, через що знижується працездатність і настрій. Миття вікон звичайними засобами часто залишає розводи, які також не додадуть привабливості. Для людини, якій не доводилося виконувати подібну роботу, може здатися, що мийка скла від пилу і бруду нескладна. Насправді натерти їх до блиску, щоб не залишилося плям і розводів, не так просто. Особливо це завдання може здатися нездійсненним, якщо вікно розташоване на висоті. Саме тому послуги з миття вікон в Києві одні з найбільш затребуваних в нашій клінінгової компанії.

Замовити миття вікон - розумно чи не дуже?

Кожного дня всі люди дивляться у вікна. Якщо вони чисті, пейзаж здається яскравішим, а світ веселішим. Через брудне скло все бачиться в тьмяному світлі, що життя не покращує. Замовте помити вікна професіоналам «Мегаполіс»! Ви отримаєте прекрасний вид, гарний настрій і заощадите свої сили і час. Генеральний клінінг вікон фахівці рекомендують проводити не рідше двох разів на рік. Особливо це стосується металопластикових конструкцій. Цей матеріал швидко покривається нальотом, який відмити буде дуже складно. Особливо добре слід вимити вікна після ремонту. На скло і рами осідає будівельний пил, потрапляє цемент, шпаклівка та інші матеріали, які швидко тверднуть. Експрес прибирання не вирішить проблему, доцільніше буде замовити професійний клінінг вікон.

Мегаполіс допоможе помити вікна без найменшого ушкодження поверхні. Наша бригада фахівців виконує роботу із застосуванням професійного обладнання та безпечних миючих складів. Хімічні засоби, які використовують клінери, мають антистатичні властивості. Оброблена такими засобами поверхня не магнітить вуличний пил і довго радує своєю чистотою. При цьому засоби абсолютно нешкідливі для здоров'я, вони не мають різкого запаху і не дратують дихальну систему. Це найбезпечніше для здоров'я власників миття вікон Києва, яке може запропонувати столиця.

Миття вікон: як працюють професіонали?

Бригада наших мийників добре навчена. Фахівці знають всі нюанси застосування миючих засобів, вибирають правильний склад в залежності від оброблюваної поверхні, виробляючи послуги з миття вікон максимально якісно. Послідовність роботи наступна:

  • фахівець очистить раму і фурнітуру від забруднень;
  • змивається бруд зі скла, затверділі матеріали видаляються за допомогою скребка;
  • на скло наноситься миючий склад;
  • з використанням спеціальних пристосувань здійснюється сушка поверхні. Ви можете замовити миття вікон в Києві і області. Співпраця з нами має ряд переваг, серед яких: оперативне виконання замовлення, застосування професійних миючих засобів, дотримання договірних зобов'язань. Ще одна важлива перевага нашої компанії - адекватна вартість. Побажання «миття вікон недорого» приведе вас в «Мегаполіс». На сьогоднішній день внутрішня поверхня коштує від 15 грн / м², зовнішня - від 35 грн / м². Підсумкова сума залежить від обсягу та складності роботи. Дата і час виїзду бригади узгоджуються з замовником.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)