Прибирання 1-кімнатної квартири

Замовити послугу

Ціни на прибирання однокімнатної квартири

До 40 м²

Від 2500 грн

Більше 40 м²

Від 3000 грн

Замовити

Що входить у прибирання 1-кімнатної квартири?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому прибирання однокімнатної квартири довіряють саме нам?

Кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості і безпеки

Замовте прибирання однокімнатної квартири прямо зараз

Наші роботи

Прибирання 1-кімнатної квартири київською компанією «Мегаполіс»

Однокімнатна квартира невелика, тому її легко прибрати. До такої думки схильні всі, хто жодного разу не бачив професійно прибрану гостинку або невелику квартиру. Складність в обмеженій площі приміщення, яке до того ж зазвичай щільно заставлене усілякими предметами інтер'єру. Все це потрібно пересунути, підняти, очистити пил, який накопичився в кутах і щілинах, тому прибирання однокімнатної квартири досить трудомісткий і непростий процес. Мегаполіс виділяє на неї 3-5 годин часу, відправляючи, за результатами попереднього огляду, 1-2 клінерів. Час і кількість людей можуть бути збільшені, якщо стан приміщень цього вимагає.

Генеральне прибирання однокімнатної квартири

Переїзд в нове житло - це свято, яке, однак, можуть зіпсувати бруд і пил, залишені колишніми власниками або які накопичилися за час, поки квартира була нежилою. Хочете витрачати сили на збір чужого сміття, відтирання незрозумілих плям і усунення запахів? Зверніться до нас! Повне прибирання однокімнатної квартири від клінінгової компанії Мегаполіс приведе вашу нову оселю, в прямому сенсі, в сяючий вигляд. Всі розводи, нашарування пилу, павутиння, мотлох ми виявимо і усунемо. Де б не ховалися забруднення: під плінтусами, в кутах, під плитою, в шафках, від них не залишиться сліду. Генеральне прибирання 1-кімнатної квартири включає очищення всіх приміщень, включаючи мийку рам і вікон. Додатково можна замовити:

 • миття побутової техніки;
 • застилання ліжка;
 • миття посуду;
 • хімчистку м'яких меблів;
 • дезинфекцію.

  Лише 5 годин часу (в середньому), і в кімнати повернеться чистота. Скористайтеся цією можливістю незалежно від того, переїжджаєте ви, хочете оновити інтер'єр або просто вирішили грунтовно почистити свій будинок. Професійний клінінг вразить вас своїм результатом!

Прибирання однокімнатної квартири після ремонту

Ви, нарешті, завершили ремонт? Для відновлення комфортного життя необхідна важлива деталь - ліквідувати наслідки ремонтних робіт. Це залишки клею та інших сполучних матеріалів, цятки від побілки і фарби, сліди затирання, запах, що йде від всіх поверхонь. А якщо ще й залишилося сміття, то прибирання однокімнатної квартири своїми силами може так втомити, що на святкування не залишиться сил. Мегаполіс пропонує підготувати житлові кімнати, кухню і санвузол до вашого приїзду. Ми проведемо повне прибирання 1 кімнатної квартири після ремонту, вичистивши всі огріхи, які будівельники залишили після себе.

Що ми зробимо? Наші прибиральники знепилять все приміщення, перемиють поверхні, техніку і сантехніку, а також декор. Післяремонтних слідів не залишиться, санвузол буде не тільки чистим, але і продезинфікованим, і вікна теж будуть сяяти.

Ви зможете насолодитися комфортною чистотою свого житла, якщо доручите нам прибирання однокімнатної квартири. Розцінки Мегаполіс помірні!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)