Прибирання 2-кімнатної квартири

Замовити послугу

Ціни на прибирання 2-х кімнатної квартири

40-60 м²

Від 3900 грн

Більше 60 м²

Від 4100 грн

Замовити

Що входить у прибирання двокімнатної квартири?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому прибирання 2-кімнатної квартири довіряють саме нам?

Навчена команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості і безпеки

Замовте прибирання двокімнатної квартири прямо зараз

Наші роботи

Професійне столичне прибирання двокімнатної квартири

Житлові кімнати, кухня, ванна кімната і санвузол, передпокій - всі ці приміщення необхідно підтримувати в чистоті. Не можете виділяти достатньо часу і відчуваєте, що не завадить провести генеральне прибирання? Прибирання квартири 2 кімнатної від досвідчених майстрів «Мегаполіс» позбавить від бруду, в якому б кількості воно не заполонило ваш будинок. Стіни та підлога, під стелею і за меблями, полички і стики - буде очищено абсолютно все. Прибирання двокімнатної, навіть в дуже занедбаному стані, займе близько 9 годин. До вас буде направлена ​​бригада з 2-3 чоловік з професійною технікою і засобами. Не існує забруднень, з якими «Мегаполіс» не може впоратися!

Генеральний клінінг 2 кімнатної квартири

Навіть вимиваючи регулярно підлогу, витираючи пил, стежачи, щоб помітне сміття відразу ж забиралося, ви не можете запобігти неухильному зниженню чистоти. Повітря Києва забруднене, найдрібніші пилинки безперервно проникають у будинки, вимагаючи періодичних серйозних дій щодо усунення. Як давно у вас проводилося прибирання двокімнатної квартири? Чи змогли ви очистити всі приміщення або якісь зони були залишені на потім? Наші професіонали не залишають брудних місць! Все, від паркету до улюбленої статуетки, буде знепилено, вимито, протерто - повернуто в охайний вигляд. Генеральне прибирання двокімнатної означає чистоту в кожному куточку. Ми завчасно узгоджуємо перелік необхідних робіт, включаючи в нього всі послуги, які хотів би отримати замовник.

 • Швидко;
 • ретельно;
 • уважно;
 • на совість -

  так наші майстри проводять генеральний клінінг 2х кімнатної квартири. Результатом буде абсолютна чистота.

Прибирання квартири 2 кімнатної після ремонту

Будівельний бруд дуже складно видляється звичайною побутовою хімією. Клей, фарба і лак, цятки сполучних розчинів - не ризикуйте новими покриттями і меблями, зателефонуйте професіоналам, які знають, чим можна вивести різні види ремонтних наслідків, і мають необхідне обладнання. Потрібне прибирання двокімнатної квартири після ремонту? Мегаполіс готовий приступати! Ми направимо фахівця (безкоштовно), який оцінить, які роботи необхідно провести, потім на об'єкт приїдуть клінери. Кілька годин, і в будинку буде не тільки новий ремонт, але і чистота після нього!

Прибирання квартири 2 кімнатної після завершення ремонту включає в себе, крім видалення залишків матеріалів і пилу, дезинфекцію сантехніки, вологе прибирання, миття радіаторів. Наші клінери перевірять всі поверхні і предмети, виявлять всі місця, на які потрапив бруд, і почистять їх. Прибирання двокімнатної квартири від Мегаполіс заощадить вам час, збереже сили і забезпечить сяючий чистий результат!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)