Прибирання 3-кімнатної квартири

Замовити послугу

Ціни на прибирання 3-х кімнатної квартири

60-90 м²

Від 4100 грн

Більше 90 м²

Договірна

Замовити

Що входить у прибирання трикімнатної квартири?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому прибирання 3-кімнатної квартири довіряють саме нам?

Кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості і безпеки

Замовте прибирання 3-кімнатної квартири прямо зараз

Наші роботи

Прибирання 3-х кімнатної квартири професіоналами від «Мегаполіс»

Чим житло більше, тим складніше навести в ньому порядок. Речі накопичуються, непомітно займають всі поверхні, техніка і меблі роками не зрушується, збираючи за і під собою незліченну кількість пилу. Досконале прибирання 3 кімнатної квартири-справа, на яку непросто зважитися. Не змушуйте себе, адже наводити чистоту потрібно з натхненням і задоволенням, інакше ви лише стомитесь і не отримаєте позитивний результат. Зателефонуйте в Мегаполіс, за вашою заявкою приїде фахівець, який розповість про прибирання квартири, запише всі побажання, озвучить терміни і тарифи. Бригада, яка потім буде направлена, очистить всю площу, не залишивши забруднених місць. Професійний клінінг завжди готовий поспішити на допомогу.

Генеральне прибирання 3-кімнатної квартири

Збираючись провести його самостійно, складно навіть уявити, з чого починати. Вимити санвузол, а потім зносити в нього сміття і пил з інших кімнат? Насамперед приступити до спальні? Перебрати одяг і шафи? Одній людині повністю прибрати житло площею від 60 кв. непросто. Працюючи сім'єю, вам доведеться весь час консультуватися, а значить втрачати час. Прибирання квартири 3 професіоналами проходить злагоджено і максимально ефективно. Вітальня, ванна кімната, спальня, кухня - приміщення ділиться по зонам, в кожній з яких визначається оптимальна послідовність робіт. Як правило, на прибирання 3-х кімнатної квартири Мегаполіс виділяє від 5 до 9 годин. Цього, в більшості випадків, вистачає для відновлення абсолютної чистоти. Якщо часу і персоналу буде потрібно більше, менеджер повідомить про це ще під час огляду житла.

Генеральне прибирання квартири 3 охоплює всі кімнати, їх вміст і покриття:

 • підлогу, стіни, стелю;
 • меблі;
 • текстиль;
 • прикраси.

  Є стандартний перелік робіт, в нього можуть бути додані додаткові пункти. Мегаполіс прагне залишити після себе ідеальну чистоту, на 100% виправдавши очікування клієнта.

Прибирання 3х кімнатної квартири після ремонту

Скільки всього необхідно винести, протерти і очистити після того, як безпосередні ремонтні роботи завершені. Іноді самостійні спроби вивести сліди від фарби або клею призводять до того, що на нових покриттях з'являються дефекти. Мегаполіс цього не допустить! Професійне прибирання квартири після ремонту дозволить вам зайти в чисте, свіже приміщення, в якому не залишилося нагадування про те, що ще вчора тут працювали малярі, укладальники плитки або паркетники. Цінуйте свій час, передоручивши клінінгові роботи майстрам нашої компанії. Мегаполіс має великий досвід проведення прибирань 3-хкімнатних квартир в Києві і безліч замовників, які залишилися дуже задоволені рівнем нашої роботи і звертаються до нас знову, коли їх будинки знову починають потребувати прибирання.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)