Прибирання будинків після ремонту

Замовити послугу

Ціни на прибирання будинків після ремонту

Орієнтовні ціни на прибирання будинку після ремонту у Києві та Київській області

До 40 м²

від 2 500 грн.

41-60 м²

від 3 500 грн.

61-80 м²

від 4 200 грн.

81-100 м²

від 5 500 грн.

101-120 м²

від 6 100 грн.

більше 120 м²

договірна

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому прибирання будинків після ремонту
довіряють саме нам?

Кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте прибирання будинку після ремонту прямо зараз

Наші роботи

Прибирання будинку після ремонту повинно бути проведено професійно!

Які б ремонтні роботи не проводилися в будинку, після них завжди залишаються гори сміття. Робочі, переміщаючись по будинку, переносять сміття і пил, які забиваються в щілини, вбираються в підлогові покриття, бруднять стіни і вікна. Господарі можуть власними зусиллями провести повне прибирання будинку після ремонту, але це зажадає, мінімум, декілька днів безперервної роботи, і, можливо, ідеальну чистоту отримати не вдасться, адже непрофесійна побутова хімія не може безслідно усунути складні плями і будівельний пил, який глибоко в'ївся.

Співробітники «Мегаполіс» прийдуть вам на допомогу! Спеціально навчені, вони забезпечують якісну і швидку чистку житла від будівельного сміття, пилу і бруду, який накопичився за час проведення ремонтних робіт. Також працівники займаються прибиранням стін, вікон і дверей, підлоги, до блиску натирають люстри і очищають меблі.

Генеральне прибирання будинку, замовлене ​​клінінговою компанією, вигідне і з фінансової точки зору. Якщо робити це самостійно, потрібно купити масу ефективних очищувальних засобів, деякі з яких непросто знайти, так як вони не продаються в звичайних магазинах. Крім того, прибирання будинку після ремонту повинне включати етап дезинфекції. Просто вимити підлогу і протерти губкою стіни недостатньо. Буде потрібно захисне спорядження і використання спеціального обладнання. Все це також доведеться придбати.

Доручивши післяремонтний клінінг «Мегаполіс», ви отримуєте:

 • оперативний збір і вивіз будівельного сміття;
 • видалення залишкових слідів ремонтних робіт у вигляді крапель фарби і штукатурки, будівельного скотчу;
 • мийку стін і стель, міжкімнатних дверей, підвіконь, радіаторів та труб опалення з використанням професійних дезинфікуючих засобів;
 • чистку сантехніки;
 • хімчистку м'яких меблів. І все це швидко і з максимально якісно!

Прибирання будинку після ремонту: різновиди

Післяремонтне прибирання буває двох видів: повноцінного формату або часткове (мийка поверхонь від дрібних забруднень, усунення пилу). Деякі будівельники готові взяти на себе утилізацію сміття. Залишається подбати про звичайне прибирання. До нього входять очищення від пилу, бруду і проведення дезинфекції. Відповідно обсяг робіт часткового прибирання будинку після ремонту в Києві коштує недорого. Повноцінна післяремонтна чистка вимагає професійного підходу і включає наступні складові:

 • прибрати залишки будівельних матеріалів;
 • зібрати і вивезти сміття;
 • провести прибирання будь-яких забруднень, в тому числі плям;
 • здійснити дезинфекцію приміщення. Бригада фахівців «Мегаполіс» береться за замовлення будь-якого обсягу та складності. Робота виконується на високому якісному рівні. Клінінг-працівники справляються з прибиранням в максимально стислі терміни, завдяки наявності сучасної техніки.

Переваги замовлення прибирання будинку після ремонту в нашій компанії

Наші професіонали володіють знаннями, чим відрізняються одні чистячі засоби від інших за способом використання на різних видах поверхонь. Відмити потужними хімзасобами плями від фарби, шпаклівки та побілки, клею і навіть цементного розчину реально. Кожен співробітник «Мегаполіс» регулярно проходить перепідготовку за специфікою клінінгу. В арсеналі досвідчених професіоналів цілий комплект засобів, які не викликають алергії у людей і домашніх тварин. Ми подбаємо про те, щоб всі домочадці були задоволені! Звернувшись до нас, ви довіряєте «Мегаполіс» не тільки прибирання будинку після ремонту, але і комфорт і спокій своєї домівки. Ми виправдаємо довіру! Зайшовши в будинок після прибирання, ви приємно здивуєтеся - кімнати сяють чистотою, свіжістю, в них можна заселятися в ту ж мить.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)