Прибирання квартир після ремонту

Замовити послугу

Ціни на прибирання квартир після ремонту

Орієнтовні ціни на прибирання квартири після ремонту у Києві та Київській області

До 40 м²

від 2 500 грн.

41-60 м²

від 3 500 грн.

61-80 м²

від 4 200 грн.

81-100 м²

від 5 500 грн.

101-120 м²

від 6 100 грн.

більше 120 м²

договірна

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому прибирання квартир після ремонту
довіряють саме нам?

Навчена команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте прибирання після ремонту прямо зараз

Наші роботи

З «Мегаполіс» прибирання квартир після ремонту буде ідеальним!

Навіть косметичний ремонт в квартирі - трудомісткий і клопіткий процес. Незалежно від складності робіт, неможливо уникнути появи на поверхнях пилу і бруду. Замовте клінінг квартири після ремонту, він дозволить заощадити власнику житлового приміщення час і фізичні сили. Результат приємно здивує, адже співробітники компанії «Мегаполіс» виконують клінінгові послуги на професійному рівні, якісно і оперативно. Ми доводимо житлову площу до ідеального стану, це майже генеральне прибирання квартири. Спочатку визначається фронт майбутніх робіт і виділяються етапи, які дозволяють, крок за кроком, усунути весь бруд.

Прибирання квартири після ремонту може бути вологим і сухим. Чистці піддаються підлога, плінтуса, дверні блоки і труби. Детального прибирання потребують дзеркала і скляні, сталеві і хромовані поверхні. Натирається до блиску сантехніка. Дезинфекції та прибиранню підлягають ванна кімната, санвузол. При необхідності проводиться догляд за меблями.

Прибирання квартир після ремонту - послуги від професіоналів

Навіть після нескладних будівельних робіт залишається величезна кількість сміття. Цятки фарби, клею або побілки, тріски, порошинки вимагають ретельного підбору засобів для чищення. Адже потрібно не тільки відмити забруднення, але і не нашкодити поверхоням. Щоб клінінг квартири після ремонту вийшов максимально ефективним, співробітники Мегаполіс в індивідуальному порядку підбирають потрібні засоби. Ми здатні повністю усунути такі види забруднень:

 • сліди пальців, що залишилися на шпалерах;
 • плями від лаку, фарби або силікону;
 • забруднення від клейового складу;
 • затирку, що залишилася на плитці;
 • потемнілі ділянки на пластиковій поверхні;
 • плями на текстурованій плитці. Професійні засоби, які використовують наші працівники, гіпоалергенні і безпечні. Токсична хімія не використовується! Прибирання квартири після ремонту за допомогою побутового пилососа не може зрівнятися з результатом, який здатне забезпечити промислове обладнання. Потрібне швидке прибирання квартир після ремонту? Послуги Мегаполіс розраховані на те, щоб запросити власників в повністю очищене приміщення через 6-8 годин після старту роботи. Оплата після перевірки якості. Бригада професіоналів приїжджає за вказаною замовником адресою в призначений час. Підлаштовуємось під ваш графік. Клінінг квартири після ремонту в Києві проводиться з єдиною метою - привести приміщення в ідеальний порядок. Клієнту залишається тільки насолодитися чистотою і затишком свого житла.

Скільки коштує прибрати квартиру після ремонту?

Сучасна дворівнева квартира або гостинка? Невеликий косметичний або масштабний капітальний ремонт? Ціна послуги залежить від того, який обсяг роботи необхідно провести. На розцінки також може вплинути терміновість і необхідність застосувати спеціальні засоби або обладнання.

Клінінгова служба «Мегаполіс», що пропонує свої послуги в Києві і області, допомагає клієнтам очистити квартиру з найменшими витратами. В якості приємного бонусу - антикризові ціни, доступні кожному.

Як буде проводитися прибирання квартири після ремонту і в які терміни, можна обговорити з менеджером компанії. Грамотний співробітник складе план, беручи до уваги вартість послуг. Довіривши прибирання службі Мегаполіс, ви отримуєте високий рівень сервісу недорого. Команда професійних клинерів регулярно і в обов'язковому порядку підвищує свої знання в питаннях:

 • як працювати зі спеціальною технікою та інвентарем;
 • як підібрати потрібні засоби для чищення. Перед тим як приступити до роботи, кожен проходить атестацію і підтверджує високу кваліфікацію. За співробітниками закріплюється бригадир, який поетапно відстежує прибирання. Вам не доведеться хвилюватися про можливий невихід прибиральника на роботу. У нас не працюють недобросовісні кандидати. При появі форс-мажорних обставин, що трапляється вкрай рідко, один працівник оперативно замінюється іншим, не менш досвідченим. Після того, як «Мегаполіс» зробить для вас прибирання квартири після ремонту, вона засяє чистотою!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)