Прибирання офісів

Замовити послугу

Ціна на прибирання офісів

1 м²

Від 15 грн

Замовити

Що входить у прибирання?

Чому прибирання офісів
довіряють саме нам?

Кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте прибирання офісів прямо зараз

Вам потрібна регулярне прибирання в офісі, якщо:

Вас не устраивает существующее качество уборки

Вы не хотите постоянно искать новых уборщиц в штат

Вы не хотите ежедневно контролировать качество уборки

Наші роботи

Замовити прибирання офісу

В офісах постійно знаходиться велика кількість людей, які можуть ходити у вуличному взутті та верхньому одязі. Через це пил і бруд швидко накопичуються на видних місцях, а також під столами, диванами, за шафами та у всіх кутах приміщень. Навіть якщо співробітники намагаються підтримувати чистоту, прибирають за собою сміття і загалом стежать за порядком, у будь-якому випадку може знадобитися професійне прибирання офісів.

Найкраще з цим завданням впораються досвідчені клінери, яких можна замовити не лише на будинок (прибирання житла), а й скористатися їхніми послугами для наведення та підтримання чистоти в офісному приміщенні. Якщо не користуватися клінінговими послугами, то офіс з часом перетвориться на скупчення бруду. При цьому клієнти і партнери, які приходитимуть до нього, будуть бачити весь бруд, що в свою чергу їх відштовхуватиме. Тому будь-який власник компанії зацікавлений у тому, щоби замовити прибирання в офісі.

Від чого залежить ціна прибирання офісів?

Розцінки на прибирання можуть сильно відрізнятися, залежно від багатьох факторів. В основному ціна прибирання офісів залежить від таких критеріїв:

 • Кількість приміщень;
 • Загальна площа офісів – чим більша квадратура, тим вища вартість послуги;
 • Кількість труб, радіаторів, віконних рам, підвіконь;
 • Наявність нестандартного скління;
 • Ступінь забрудненості офісу;
 • Тип збирання – повсякденне, генеральне тощо.

Здебільшого ціна залежить від складності поставленого завдання та обсягів робіт. Чим більше обсяги і чим складніше об'єкт, тим більше часу йде на прибирання, тим більше клінерів задіюється. Завжди є різниця, просто помити підлогу та протерти пил, або ж відсунути всі шафи та столи, протерти комп'ютерну та офісну техніку, помити вікна тощо. Остаточну вартість послуги озвучує менеджер фірми з прибирання офісів після оцінки всіх критеріїв.

Які види прибирання офісів?

Існує кілька видів клінінгу:

 1. Щоденне прибирання. Таке прибирання є повсякденним і проводиться наприкінці кожного робочого дня. Її також називають підтримуючою, адже завдяки постійним старанням офісне приміщення завжди залишається ідеально чистим.
 2. Тижнева. Таке прибирання проводиться один раз на тиждень. За тиждень, як правило, вже встигає накопичитися достатня кількість бруду та пилу.
 3. Генеральна. Має на увазі протирання всіх поверхонь і комплексне прибирання всіх приміщень. Зазвичай генеральне прибирання проводиться 1-2 рази на півроку.
 4. Прибирання після будівельних робіт. Якщо в офісі проводилися навіть незначні будівельні роботи, то після цього часто залишається велика кількість сміття, пилу, плям на поверхнях. Прибирання після будівництва включає видалення плям від фарби і будівельних сумішей, винесення легкого і не об'ємного сміття, протирання всіх поверхонь від пилу.
 5. Клієнт сам підбирає необхідну йому послугу. Тобто, прибирання офісів Київ може включати повний спектр послуг, а може включати в себе, наприклад, тільки миття підлог, протирання поверхонь від пилу і винос сміття. Від вибраних послуг залежатиме і вартість.
 6. Що входить до послуги прибирання офісу?

  Прибирання офісів передбачає можливість замовити різні послуги:

  • Обробка пилососом килимових покриттів;
  • Видалення всієї павутини;
  • Видалення бруду з вертикальних та горизонтальних поверхонь;
  • Глибоке миття підлог;
  • Видалення пилу з усіх поверхонь, включаючи важкодоступні місця;
  • Видалення будь-яких плям зі столів, плінтусів, робочих поверхонь;
  • Миття вікон, світильників, скляних поверхонь;
  • Наведення порядку на робочих місцях працівників;
  • Збір та винесення сміття;
  • Прибирання кухні, їдальні;
  • Ретельне миття місць, де готується та приймається їжа;
  • Витирання пилу з комп'ютерів, моніторів, офісної техніки;
  • Провітрювання приміщень та багато іншого.

Коли краще замовляти прибирання офісу?

Оптимально замовити прибирання офісів у Києві вранці до приходу працівників на робочі місця або ввечері після завершення робочого дня. Це ідеальний час, адже ніхто не заважатиме клінерам добре виконувати свою роботу, а клінери своєю чергою ніяк не завадять робочому процесу. Проте висока якість сервісу клінінгової фірми має на увазі, що клієнт може вибрати будь-який зручний для себе час приїзду спеціалістів. Тобто, якщо клієнту необхідно, щоб офіс забирався вдень, він просто викликає клінерів на той час, що йому підходить.

Навіщо замовляти прибирання офісів?

Є чимало причин, чому краще скористатися послугами професійних клінерів:

 1. Не потрібно витрачати час працівників, призначати чергових. Звичайно, підтримувати чистоту і підмітати розкидане сміття офісні співробітники можуть і самі, але якщо йдеться про якісне та повноцінне прибирання, то на це їм доведеться витратити чимало часу та сил. А так використовувати співробітників – це не зовсім правильно та раціонально.
 2. Висока якість прибирання. Досвідчені клінери завжди приберуть офіс набагато якісніше, ніж це зробить проста людина.
 3. Не потрібно витрачати гроші на інвентар та засоби для чищення. Клінінг офісу в Києві має на увазі, що фахівці клінінгової фірми приїжджають не з порожніми руками, і привозять із собою весь необхідний інвентар та засоби. Таким чином, не доведеться витрачати зайві гроші.
 4. Використання дорогих миючих засобів. Нерідко люди використовують засоби для чищення, навіть не читаючи, що написано на етикетці. Це може призводити до того, що вони використовують надмірно агресивні та шкідливі засоби, що викликають подразнення на шкірі та алергічну реакцію. Але клінери нашої фірми завжди використовують тільки безпечні та перевірені миючі засоби. Крім того, кожен засіб підбирається під конкретний матеріал та тип забруднення. Наприклад, поширені випадки, коли офісні співробітники, бажаючи самостійно прибрати офіс, використовують невідповідні кошти та псують дорогі підлогові або настінні покриття. Якщо ж скористатися клінінговими послугами, такі ризики виключені, адже хороші фахівці завжди уважно підбирають кошти.
 5. Можна замовити перелік робіт. Клієнт не просто викликає до офісу професійних клінерів, він ще й самостійно визначає обсяг робіт. Іншими словами, клієнт вибирає перелік робіт, а також викликає фахівців на зручний для нього час.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)