Прибирання після будівництва

Замовити послугу

Ціни на прибирання після будівництва

Орієнтовні ціни на прибирання після будівництва у Києві та Київській області

До 40 м²

від 2 500 грн.

41-60 м²

від 3 500 грн.

61-80 м²

від 4 200 грн.

81-100 м²

від 5 500 грн.

101-120 м²

від 6 100 грн.

більше 120 м²

договірна

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому прибирання після будівництва
довіряють саме нам?

Кваліфікована команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте прибирання після будівництва прямо зараз

Наші роботи

Прибирання - від вивозу сміття до ідеальної чистоти!

Після закінчення будівництва потрібно спочатку позбутися від великої кількості сміття, а потім приступити до прибирання. Підручними засобами вимити підлогу, плінтус і меблі наврядчи вийде. «Мегаполіс» - це будівельна клінінгова компанія, тобто ми пропонуємо прибирання будинку або квартири, офісу, магазину, складу, під'їзду, паркінгу після того, як будівля була завершена. Неважливо, наскільки великий об'єкт зводився і в якій кількості залишки матеріалів розкидані по території. Прибирання будівельного сміття буде проведена оперативно і з урахуванням вимог до утилізації подібних речей, потім будуть розпочаті безпосередньо клінінгові роботи.

Чому це важливо? Тому що пил і сміття згодом можуть привести до псування конструкцій, і може знадобитися демонтаж і повторна укладка зіпсованого кахлю, лінолеуму, ковроліну та інших поверхонь. Будівельне прибирання, яке проводять досвідчені фахівці «Мегаполіс», відтворить дійсно ідеальну чистоту і затишок. Ми беремо на себе не тільки прибирання, але і наведення порядку на прибудинковій території, вивезення залишків будівельних матеріалів. Можливе замовлення доп. послуг - миття вікон, очищення техніки, труб тощо.

Як проводиться прибирання після ремонту?

Дуже важливо проводити роботу поетапно, розділивши завдання на зони, виділивши кожному фахівцю свій фронт завдань. За якістю виконання, оперативністю і акуратністю стежить бригадир. Будівельне прибирання починається з видалення шару пилу. Для цього використовуються професійні пилососи зі спеціальними насадками. Їх завдання - прибрати сміття будь-яких обсягів. Під час генерального прибирання враховуються характеристики матеріалу, з якого зроблена поверхня. Таким чином виключається пошкодження дверей, стін, настінного і підлогового покриття. Після того, як первинне прибирання будівельного сміття відбулося, перевіряється обробка на залишки слідів шпаклівки, скотчу або клею, використовуються спеціальні засоби для чищення. Наступний етап передбачає вологу обробку лінолеуму, ламінату або кахлю гіпоалергенними сумішами. У будинку або іншому приміщенні до блиску миють вікна, дзеркала, сантехніку. Видаляються розводи, залишені будівельниками на хромованих поверхнях. Прибирання здійснюється з використанням сучасного засобу для чищення обладнання: на озброєнні у фахівців для якісного генерального прибирання:

 • парогенератори;
 • драбини;
 • інструменти для миття вікон і важкодоступних місць;
 • відра;
 • мопи;
 • губки, які не дряпають і не пошкоджують тверді поверхні;
 • чистячі засоби, які усувають забруднення і забезпечують прекрасний результат.

Будівельна клінінгова компанія «Мегаполіс» готова виїжджати на об'єкт!

Ми приймемо ваше замовлення, відразу ж узгодимо деталі та побажання і приступимо до роботи. Прибирання будівельного сміття, причому ми виїжджаємо на об'єкти як в Києві, так і в області, і подальше очищення території буде зроблено відповідно до графіка. Мобільність і оперативність, досвід і застосування кращих засобів і технологій дозволяють Мегаполіс ефективно виконувати замовлення на очищення будівель різної площі та призначення. Для великих об'єктів ми виділяємо відразу кілька бригад. Вам потрібне дуже термінове і якісне будівельне прибирання? Доручіть його нам!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)