Прибирання приміщень після ремонту

Замовити послугу

Ціни на прибирання приміщень після ремонту

Орієнтовні ціни на прибирання приміщень після ремонту у Києві та Київській області

До 40 м²

від 2 500 грн.

41-60 м²

від 3 500 грн.

61-80 м²

від 4 200 грн.

81-100 м²

від 5 500 грн.

101-120 м²

від 6 100 грн.

більше 120 м²

договірна

Замовити

Що входить в прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому прибирання приміщень після ремонту
довіряють саме нам?

Навчена команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості

Замовте прибирання приміщень після ремонту прямо зараз

Наші роботи

Професіонали беруть на себе прибирання приміщень після ремонту!

Ремонтні роботи майже завершені, потрібно планувати наступний етап - вивіз сміття і прибирання. Куди подіти все, що залишилося після будівельників, малярів і паркетників? Ці плями виглядають стійкими, звичайний засіб навряд чи їх усуне. А з пилом, який при кожному русі піднімається з щілин, що робити? Викликати професіоналів, вони усунуть і плями, і розводи, і інший бруд! Прибирання приміщень після ремонту досвідченими клінерами компанії «Мегаполіс» зробить кімнати охайними і підготує їх для подальшого використання. Ви використовуєте час, що звільнився і сили для інших справ, поки ми миємо, чистимо, знепилюємо, доводимо доручену нам територію до приємної і здорової чистоти.

Професійне прибирання приміщень після ремонту в Києві: переваги

Багатьом здається, що прибрати одну-дві кімнати, навіть після капітального ремонту - просте завдання. Потрібно зібрати сміття в пакети і знайти, куди його подіти, перемити підлогу і стіни, гарненько пройтися пилососом, відмити вікна. Але, навіть зробивши кожну з цих операцій кілька разів, ви все одно побачите сліди й розводи, а в повітрі буде чітко відчуватися пил. Причина в недостатній ефективності побутових очищувальних засобів і слабкій потужності техніки. До того ж, швидше за все, правильна технологія клінінгових робіт теж не дотримується, і забруднення знову з'являються на вже очищених місцях.

Чим буде відрізнятися прибирання приміщень після ремонту професіоналами «Мегаполіс»? Ми:

 • проводимо його поетапно, у вивіреній послідовності, що дозволяє очистити кімнату від всіх видів бруду;
 • використовуємо спеціальне обладнання і засоби, які не тільки безслідно видаляють різні плями і сліди, але ще і безпечні, оскільки не містять агресивних компонентів;
 • працюємо оперативно;
 • дезинфікуємо;
 • не вимагаємо передоплати;
 • дотримуємося обумовленого із замовником терміну. Проведення генерального прибирання приміщень, яке навіть якщо ремонт був зроблений нещодавно, все одно необхідно проводити, буде включати також хімчистку меблів і очищення техніки. Все, що є в кімнаті, буде радувати чистотою.

Прибирання приміщень після ремонту бригадою фахівців «Мегаполіс»

Звернувшись до нас, ви можете просто вказати, що вам потрібне прибирання приміщень після ремонту. Наш фахівець, приїхавши на об'єкт, складе список необхідних робіт. Це може бути:

 • знепилювання стелі;
 • очищення плінтуса;
 • мийка радіаторів;
 • чистка дверей і побутових приладів;
 • миття сходів;
 • очищення скла і дзеркал і багато іншого. Є список додаткових послуг, які можна замовити. Визначившись з об'ємом, можна буде порахувати ціну. Наші розцінки доступні, і ми завжди забезпечуємо замовнику максимально якісний результат!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)