Прибирання приміщень

Замовити послугу

Ціни на прибирання приміщень

До 40 м²

Від 1500 грн

40-50 м²

Від 2000 грн

51-60 м²

Від 2400 грн

61-80 м²

Від 3200 грн

81-100 м²

Від 4000 грн

101-120 м²

Від 4800 грн

121-140 м²

Від 5600 грн

Більше 140 м²

Договірна

Замовити

Що входить у прибирання?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому прибирання приміщень
довіряють саме нам?

Навчена команда з бригадиром

Профессиональное оборудование и химия

Гарантія якості

Замовте прибирання приміщень прямо зараз

Ми здійснюємо прибирання таких приміщень:

Уберём:
— коридоры
— кабинеты
— спортивные и актовые залы
— лестницы
— санузы
— столовые

Школи

Уберём:
— коридоры
— комнаты для занятий
— спортивные и актовые залы
— лестницы
— санузлы
— столовые

Дитячі садки

Уберём:
— витрины
— лестницы
— коридоры
— торговые залы
— кухни
— складские помещения

Магазини

Уберём:
— фасады
— залы
— кухни

Ресторани

Наші роботи

Послуги з прибирання приміщень в місті Київ

Простір, що знаходиться у вашій власності, потребує очищення? Клінінг приміщень в Києві, а також області - це те, чим ми займаємося і в чому вдосконалюємося щодня. Наша клінінгова компанія «Мегаполіс» пропонує вам різноманітний спектр послуг, пов'язаний з прибиранням вашого закладу. Команда наших фахівців полягає виключно з висококваліфікованих співробітників, які відмінно розбираються в своїй справі і мають великий стаж роботи.

Один з найбільш частих запитів від відвідувачів сайту: «прибирання приміщень ціна». Розцінки послуги залежать, в першу чергу, від квадратури вашого закладу. Крім цього, на ціну впливає обсяг роботи, регулярність і кількість годин і змін. Тому перш ніж визначити підсумкову суму вашого замовлення, нам необхідно дізнатися всі нюанси і деталі.

«Мегаполіс» - давно існуюча і тому досвідчена компанії з прибирання приміщень, яка готова надати вам всі необхідні клінінгові послуги. У нас на сайті ви можете замовити миття приміщень по найприємнішою вартості. Якщо вам потрібна прибирання приміщень після ремонту, і ви поспішаєте запустити бізнес, ми проведемо її максимально швидко з граничною ефективністю. Генеральне прибирання приміщень - ще одна з послуг нашої київської клінінгової компанії. Ми врахуємо ваші побажання, забезпечивши першокласними фахівцями і якісним сервісом!

З чого складається клінінгова прибирання приміщень?

Оскільки на службових територіях постійно перебуває велика кількість людей, прибирання приміщень повинна бути комплексною і ретельної. У неї входить:

 • видалення пилу;
 • миття підлог, протирання столів, панелей, дверних блоків, інших поверхонь;
 • очищення сміттєвих кошиків;
 • мийка стін при необхідності;
 • очищення вікон зсередини. Також наші клієнти часто уточнюють момент, які типи закладів підходять під послугу «клінінгова прибирання приміщень Київ»? Ми із задоволенням проведемо комплексне прибирання в таких місцях:
  • кафе, ресторани;
  • навчальні заклади;
  • дитячі сади;
  • різні магазини. В залежності не тільки від площі, а й від рівня забруднення обсяг роботи буде відрізнятися, отже, може знадобитися дуже різна прибирання приміщень. Ціна визначається фахівцем після перевірки об'єкта. Так, під час збирання для магазинів і торгових центрів необхідно підлаштовувати роботу під постійний потік людей. У дитячих садах, наприклад, важливо використовувати виключно гіпоалергенні засоби для чищення. Таким чином, команда наших фахівців підлаштовуватися під певні особливості кожного замовлення і намагається виконати завдання, як можна якісніше. Працюючи на результат, ми беремо оплату тільки після здачі об'єкта замовнику. Ваша задоволеність підсумковим результатом - наша головна мотивація. Крім перерахованих вище закладів, ми також надаємо клінінг приміщень різного призначення: складських, виробничих і промислових майданчиків в Києві та околицях. Специфікою таких замовлень є, як правило, велика площа і підвищена кількість пилу і бруду, які можуть негативно позначатися на здоров'ї персоналу компанії. Для таких випадків наші професіонали мають ряд потужної і багатофункціональної техніки, яка допоможе впоратися з забрудненнями навіть у важкодоступних місцях. Вартість прибирання приміщень в подібних обставинах трохи зростає.

Які послуги з прибирання приміщень ми можемо запропонувати?

Чистота, що з'явилася на об'єктах наших клієнтів після того, як робота майстрів компанії з прибирання приміщень «Мегаполіс» завершена, надихає нас. Ми надамо вам:

 • команду профі, очолювану досвідченим бригадиром;
 • право самостійно визначати обсяги і тонкощі роботи, формуючи спільно з нашим фахівцем індивідуальний підхід до прибирання приміщень;
 • очищення екологічними засобами з використанням найсучаснішої техніки;
 • миття приміщень в найкоротший термін, тобто в день звернення буде складено кошторис і спрямована команда працівників;
 • можливість спочатку оглянути і оцінити результат, а лише потім оплатити вартість прибирання приміщень. Ми пишаємося тим, як у нас організовано прибирання приміщень. Залишайте заявку, і ми доведемо, як чисто і красиво може бути у вашому будинку!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)