Прибирання складських приміщень

Замовити послугу

Ціни на прибирання складських приміщень

До 40 м²

Від 1500 грн

40-50 м²

Від 2000 грн

51-60 м²

Від 2400 грн

61-80 м²

Від 3200 грн

81-100 м²

Від 4000 грн

101-120 м²

Від 4800 грн

121-140 м²

Від 5600 грн

Більше 140 м²

Договірна

Замовити

Що входить в прибирання складських приміщень?

Додаткові послуги

Духовка

200 грн

Витяжка

200 грн

Холодильник

100 грн

Мікрохвильовка

50 грн

Чому прибирання складських приміщень довіряють саме нам?

Навчена команда з бригадиром

Професійне обладнання та хімія

Гарантія якості і безпеки

Замовте прибирання складських приміщень прямо зараз

Наші роботи

Складської клінінг в Києві від «Мегаполіс»

Регулярна прибирання

Клінінг складських приміщень на постійній основі може проводитися раз на тиждень або, якщо приміщення використовується в помірному режимі, раз-два на місяць. Обумовлюється день і час приїзду фахівців, укладається договір на обслуговування.

Генеральне прибирання

Масштабна прибирання складу передбачає повну чистоту і порядок у всьому приміщенні. Регулярність проведення - раз в 2-3 місяці. Клінінг складу в Києві від Мегаполіс включає в себе миття підлоги, стін, стелажів, обладнання комори.

Післяремонтне

Складський клінінг після ремонту - дуже відповідальний процес. Деякі види будівельних забруднень складно прибрати, але якщо цього не зробити, вони будуть руйнувати поверхні. Професійні засоби і техніка забезпечать результат!

Після пожежі

Прибирання комори клінінгової компанією Мегаполіс позбавить не тільки від слідів пожежі на стінах і підлозі, але і від запаху гару. Ви забудете, що на складі сталася така неприємність, ми повернемо йому первинний чистий і акуратний вигляд.

Звичайний регулярний клінінг складу включає

 • очищення стелі і настінних покриттів від пилу;
 • миття підлоги;
 • миття вікон, опалювального обладнання та освітлювальних приладів;
 • дезінфекцію санвузла та сантехніки;
 • чистку з використанням знезаражувальних засобів побутової техніки;
 • прочищення вентиляційних решіток;
 • видалення слідів від клею і скотча;
 • вивезення сміття.

Як фахівці «Мегаполіс» виробляють клінінг складських приміщень?

Завдання складу - дбайливо зберігати товари і надавати до них швидкий доступ в будь-яке потрібне власникові час. Отже, тут завжди має бути чисто. Прибирання комори на регулярній основі - єдиний спосіб підтримувати чистоту. Професійні клінери будуть приїжджати в призначений день, мити підлогу і вікна, видаляти пил, дезінфікувати. Прибирання складу в Києві клінінгової компаній Мегаполіс - ваш шлях до чистоти.

Якщо в будинку сталася пожежа, професіонали допоможуть відновити приміщення і максимально швидко усунути запах, щоб він не в'ївся в ваші товари. Прибирання приміщень оперативна і якісна, якого б вигляду бруд не довелося усувати.

Якщо склад знаходиться в будівлі, поряд з кабінетами, можемо відразу запропонувати прибирання офісів. Це важливо, адже, якщо у всіх приміщеннях чисто, постійні візити на склад можна проводити без побоювання забруднити зберігаються там речі.

Професійний складський клінінг, ціна якого невисока, абсолютно необхідний, якщо сховище використовується для продуктів харчування, гігієни, дитячих виробів. Ці категорії товарів потребують максимального захисту від пилу і бактерій.

Збирання складу київська клінінгова компанія Мегаполіс проведе на вищому рівні! Великі промислові приміщення або маленька комора магазину, ми гарантуємо високоефективний клінінг складу! Ціна послуги вам сподобається!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)